Hieronder geven we een overzicht van de uitgestelde wedstrijden ten gevolge van corona.

Update 25/02/2022

UITGESTELDE WEDSTRIJDEN HERPLANDE WEDSTRIJD OP
13/11/2021 U13 AFD 2A VOBAKO U13 B AGO AALST U13 A   05/01/2022 15:30 Sportcentrum Tielenhei
13/11/2021 TOPLEAGUE A BOECKENBERG A FLORIANT A   22/12/2021 21:00 Boeckenberg Sportcenter
13/11/2021 TOPLEAGUE B BOECKENBERG B FLORIANT B   22/12/2021 19:00 Boeckenberg Sportcenter
13/11/2021 PROMOLEAGUE A TEMSE A LEUVEN A   23/12/2021 20:00 Sporthal Temsica
13/11/2021 PROMOLEAGUE B TEMSE B LEUVEN B   23/12/2021 18:15 Sporthal Temsica
13/11/2021 PROMOLEAGUE C TEMSE C LEUVEN C   23/12/2021 21:30 Sporthal Temsica
14/11/2021
TOPLEAGUE B
MEEUWEN B
FLORIANT B
  15/12/2021
21:30
Kwik Indoor
14/11/2021
TOPLEAGUE A
MEEUWEN A
FLORIANT A
  15/12/2021 20:15
Kwik Indoor
14/11/2021 U15 AFD 2C MEEUWEN U15 A LUBKO U15 A                                                                             
20/11/2021 TOPLEAGUE U19 KCBJ U19 A AKC/LUMA U19 A   29/01/2022 21:00 Sportcentrum De Tumkens
20/11/2021 U13 OZ A MINERVA U13 B SPARTA RANST U13 A        
20/11/2021 U15 AFD 2C KWIK U15 B RIJKO U15 B   26/01/2022 18:00 Kwik Indoor
20/11/2021
HOOFDKLASSE 1 A BLAUW WIT A VOBAKO A   27/02/2022 16:00 Boeckenberg Sportcenter
20/11/2021
HOOFDKLASSE 2A A ASKC A TECHNICO A   08/02/2022 20:50 Sporthal Vordesteyn
20/11/2021
HOOFDKLASSE 1 B BLAUW WIT B VOBAKO B   27/02/2022 14:00 Boeckenberg Sportcenter
20/11/2021
HOOFDKLASSE 2A B ASKC B TECHNICO B                                                                            
21/11/2021
U15 AFD 2C HOEVENEN U15 B MEEUWEN U15 A                                                                            
21/11/2021
PROMOLEAGUE A MINERVA A TEMSE A   25/02/2022 20:00 Het Rooi 1
21/11/2021
PROMOLEAGUE A HMKC A RIVIERA/DEURNE A   10/02/2022 20:15 Sporthal Sorghvliedt
21/11/2021
TOPLEAGUE B BORGERHOUT/GW B AKC/LUMA B        
21/11/2021
TOPLEAGUE A BORGERHOUT/GW A AKC/LUMA A   22/02/2022 21:30 Sporthal Plantin Moretus
21/11/2021
PROMOLEAGUE B MINERVA B TEMSE B   25/02/2022 21:45 Het Rooi 1
21/11/2021
PROMOLEAGUE B HMKC B RIVIERA/DEURNE B   10/02/2022 21:45 Sporthal Sorghvliedt
21/11/2021
TOPLEAGUE C BORGERHOUT/GW C AKC/LUMA C   13/02/2022 17:30 Sporthal Plantin Moretus
21/11/2021
PROMOLEAGUE C MINERVA C TEMSE C        
21/11/2021
PROMOLEAGUE C HMKC C RIVIERA/DEURNE C                                                                            
21/11/2021
1STE GEW B BORGERHOUT/GW 2 AKC/LUMA 2                                                                            
27/11/2021
U13 OZ A MINERVA U13 B AKC/LUMA U13 B   16/02/2022 19:00 Schoolsporthal Pulhof
27/11/2021
PROMOLEAGUE U13 A MINERVA U13 A TEMSE U13 A   18/02/2022 19:00 Het Rooi 2
28/11/2021
U15 AFD 2A KAPELLEN U15 A TEMSE U15 B   11/03/2022 19:30 Sporthal 't Kooike
28/11/2021
U15 AFD 2C MEEUWEN U15 A AKC/LUMA U15 B                                                                            
28/11/2021
U13 AFD 2C KAPELLEN U13 A BORGERHOUT/GW U13 A   17/12/2021 18:30 Sporthal 't Kooike
28/11/2021
TOPLEAGUE B MEEUWEN B AKC/LUMA B   02/02/2022 21:30 Kwik Indoor
28/11/2021
HOOFDKLASSE 2A A BORNEM A AGO AALST A   02/02/2022 20:00 Sporthal - Ter Dilft
28/11/2021 TOPLEAGUE A MEEUWEN A AKC/LUMA A   02/02/2022 20:10 Kwik Indoor
28/11/2021
HOOFDKLASSE 2A B BORNEM B AGO AALST B        
28/11/2021 TOPLEAUGE A BOECKENBERG A PUTSE A   09/03/2022 20:30 Boeckenberg Sportcenter
28/11/2021 TOPLEAGUE B BOECKENBERG B PUTSE B   09/03/2022 22:00 Boeckenberg Sportcenter
28/11/2021
TOPLEAGUE C MEEUWEN C AKC/LUMA C                                                                            
28/11/2021
1STE GEW D MEEUWEN 2 KCBJ 2                                                                            
28/11/2021
U15 AFD 2C
LUBKO U15 A
KWIK U15 B
                                                                           
05/12/2021
PROMOLEAGUE U15 A AKC/LUMA U15 A KWIK U15 A   10/02/2022 19:00 Boeckenberg Sportcenter
05/12/2021

PROMOLEAGUE U17 A

ASKC U17 A FLORIANT U17 A   15/02/2022 19:25 Sporthal Vordesteyn
05/12/2021
TOPLEAGUE U19 KCBJ U19 A TEMSE U19 A   02/01/2022

14:00

Sportcentrum De Tumkens
05/12/2021
PROMOLEAGUE U17 A AKC/LUMA U17 A VOORWAARTS/MOLINOS U17 A    

 

 
05/12/2021 U13 AFD 2D
HOEVENEN U13 A
LUBKO U13 A
   26/02/2022

9:00

 Sporthal Attenhoven
05/12/2021 U15 AFD 2C
HOEVENEN U15 B
LUBKO U15 A
   26/02/2022

10:00

 Sporthal Attenhoven
05/12/2021 U15 AFD 2B
KCBJ U15 A
SPARTA RANST U15 A
                     

                  

                                
12/12/2021
U13 AFD 2C KAPELLEN U13 A PUTSE U13 B        
12/12/2021 PROMOLEAGUE U17 A
VOORWAARTS/MOLINOS U17 A
ASKC U17 A
  09/02/2022 17:45 Sporthal Kattenbroek
12/12/2021 HOOFDKLASSE 2A A
BORNEM A
KCBJ A
  21/01/2022 20:00 Sportcomplex Breeven
12/12/2021 HOOFDKLASSE 2A B
BORNEM B
KCBJ B
       
12/12/2021

TOPLEAGUE U19

VOORWAARTS/MOLINOS U19 A
PUTSE U19 A
  06/03/2022 16:00 Sporthal De Nachtegael
13/11/2021

PROMOLEAGUE U15 A

GANDA U15 A
HOBOKEN/MERCURIUS U15 A
  15/1/2022 16:30 Sporthal Hekers
18/12/2021

1STE GEW F

ASKC 4
BOOMSE A
       
19/12/2021

1STE GEW E

BORGERHOUT/GW 3
BOECHOUT/VREMDE 2
                                                                           
08/01/2022

TOPLEAGUE U17

SIKOPI/CHASE U17 A
BOECKENBERG U17 A
  09/02/2022 19:30 Sporthal Linkeroever
08/01/2022 TOPLEAGUE U17 BORGERHOUT/GW U17 A
KWIK U17 A
  22/02/2022 19:00 Sporthal Kattenbroek
08/01/2022 1STE GEW F FLORIANT 3 ASKC 4                                                                            
09/01/2022 U17 AFD 2C
VERDE U17 A
HOEVENEN U17 A
  25/02/2022 18:30 Sporthal Wilrijkse Plein
09/01/2022 TOPLEAGUE U19
TEMSE U19 A
BOECKENBERG U19 A
  11/02/2022 21:30 Sporthal Het Gelaag
09/01/2022 1STE GEW F
O.ANDERLECHT A
BOECHOUT/VREMDE A
                                                                           
14/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
FLORIANT U17 A
RIJKO U17 B
  12/02/2022 12:30 Sporthal Ter Wallen
15/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
SCALDIS U13 A
LEUVEN U13 A
  26/02/2022 9:30 Sporthal Wilrijkse Plein
15/01/2022 PROMOLEAGUE U19 A
SCALDIS U19 A
LEUVEN U19 A
  11/02/2022 20:30 Sporthal Wilrijkse Plein
15/01/2022 TOPLEAGUE U19 VOBAKO U19 A
AKC/LUMA U19 A
  12/02/2022 13:00 Sportcentrum Tielenhei
15/01/2022 U15 AFD 2C
KWIK U15 B
AKC/LUMA U15 B   09/02/2022 18:45 Kwik Indoor
15/01/2022 PROMOLEAGUE U19 A
VOBAKO U19 B
MEEUWEN U19 A
  11/02/2022 18:00 Sportcentrum Tielenhei
15/01/2022
PROMOLEAGUE A
SCALDIS A
SIKOPI/CHASE A   18/02/2022 20:30 Sporthal Wilrijkse Plein
15/01/2022
PROMOLEAGUE B
SCALDIS B
SIKOPI/CHASE B
  14/02/2022 20:30 Sporthal Wilrijkse Plein
15/01/2022
PROMOLEAGUE C
SCALDIS C
SIKOPI/CHASE C                                                                            
15/01/2022
PROMOLEAGUE U15 A
BOECKENBERG U15 A
KWIK U15 A
  23/02/2022 18:50 Boeckenberg Sportcenter
15/01/2022 U15 AFD 2B
SCALDIS U15 B
SPARTA RANST U15 A   15/02/2022 19:00 Sporthal Wilrijkse Plein
15/01/2022 TOPLEAGUE U17
BOECKENBERG U17 A
RIJKO U17 A
  16/02/2022 18:45 Boeckenberg Sportcenter
15/01/2022 U15 AFD 2A
SCALDIS U15 A
SIKOPI/CHASE U15 A
  26/02/2022 10:45 Sporthal Wilrijkse Plein
16/01/2022 HOOFDKLASSE 2B A NEERLANDIA A KCOV A   26/02/2022 13:00 Sporthal Bourgoyen
16/01/2022 HOOFDKLASSE 2B B NEERLANDIA B KCOV B   26/02/2022 15:00 Sporthal Bourgoyen
16/01/2022
TOPLEAGUE A
PUTSE A
BORGERHOUT/GW A
  11/02/2022 20:15 Gemeentelijke Sporthal Putte
16/01/2022 TOPLEAGUE B
PUTSE B
BORGERHOUT/GW B   11/02/2022 21:40 Gemeentelijke Sporthal Putte
16/01/2022
TOPLEAGUE C
PUTSE C
BORGERHOUT/GW C
       
16/01/2022
U15 AFD 2A
CATBA U15 A
KAPELLEN U15 A   11/02/2022 19:00 Sporthal Plantin Moretus
16/01/2022 U13 AFD 2A
HOBOKEN/MERCURIUS U13 A
JOKI U13 A
  22/02/2022 18:00 Sporthal Sorghvliedt
16/01/2022 1STE GEW F
BOOMSE A
FLORIANT 3
       
16/01/2022 TOPLEAGUE U15
LEUVEN U15 A
TEMSE U15 A   26/02/2022 9:30 Sportoase Philipssite
16/01/2022 U19 AFD 2A
VOORWAARTS/MOLINOS U19 B
SIKOPI/CHASE U19 A
       
16/01/2022 1STE GEW A
ASKC 2
MINERVA 2        
16/01/2022 HOOFDKLASSE 2B B
VOS-SG WAAS B
JOKI B
                                                                           
21/01/2022 U15 AFD 2B
SPARTA RANST U15 A
HOEVENEN U15 A
  18/02/2022 19:30 Sporthal Het Loo
22/01/2022 HOOFDKLASSE 1 A VERDE A SPARTACUS/NDN A   16/02/2022 19:30 Sporthal Wilrijkse Plein
22/01/2022
HOOFDKLASSE 1 B
VERDE B
SPARTACUS/NDN B   16/02/2022 21:00 Sporthal Wilrijkse Plein
22/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
TEMSE U13 A
SPARTACUS/NDN U13 A
       
22/01/2022 U13 AFD 2C
VERDE U13 A
BORGERHOUT/GW U13 A   18/02/2022 18:30 Sporthal Wilrijkse Plein
22/01/2022 TOPLEAGUE U15
TEMSE U15 A
ASKC U15 A
  21/02/2022 19:00 Sporthal Het Gelaag
22/01/2022 TOPLEAGUE U17
VOBAKO U17 A
BOECKENBERG U17 A   25/02/2022 19:50 Sportcentrum Tielenhei
22/01/2022 TOPLEAGUE U13
VOBAKO U13 A
BOECKENBERG U13 A
  23/02/2022 14:15 Sportcentrum Tielenhei
22/01/2022 TOPLEAGUE U13
AKC/LUMA U13 A
VOORWAARTS/MOLINOS U13 A   22/02/2022 18:00 Boeckenberg Sportcenter
22/01/2022 TOPLEAGUE U19
FLORIANT U19 A
BOECKENBERG U19 A
  16/02/2022 20:15 Sporthal Ter Wallen
22/01/2022 U13 AFD 2A
VOBAKO U13 B
BOECKENBERG U13 B
  12/02/2022 11:30 Sportcentrum Tielenhei
22/01/2022 PROMOLEAGUE U15 A
FLORIANT U15 A
BOECKENBERG U15 A
       
22/01/2022 1STE GEW E
TEMSE 4
BORGERHOUT/GW 3
                                                                           
22/01/2022 U15 AFD 2C
AKC/LUMA U15 B
ASKC U15 B        
22/01/2022 TOPLEAGUE U17
RIJKO U17 A
KWIK U17 A
  27/02/2022 16:30 Sporthal De Valk
22/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
LEUVEN U13 A
SCALDIS U13 A
  23/02/2022 17:45 Sportschuur Wilsele
22/01/2022 TOPLEAGUE A
AKC/LUMA A
BORGERHOUT/GW A
  03/03/2022 20:00 Boeckenberg Sportcenter
22/01/2022 TOPLEAGUE B
AKC/LUMA B
BORGERHOUT/GW B
  03/03/2022 21:45 Boeckenberg Sportcenter
22/01/2022 TOPLEAGUE U15
VOORWAARTS/MOLINOS U15 A
LEUVEN U15 A
  09/03/2022 20:00 Kwik Indoor
22/01/2022 PROMOLEAGUE U15 A
KWIK U15 A
NEERLANDIA U15 A
  25/02/2022 18:00 Kwik Indoor
22/01/2022 U17 AFD 2C
VOBAKO U17 C
PUTSE U17 B
                                                                           
22/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
FLORIANT U17 A
VOBAKO U17 B
  26/02/2022 13:40 Sporthal Ter Wallen
22/01/2022 TOPLEAGUE U17
TEMSE U17 A
BORGERHOUT/GW U17 A
  07/02/2022 19:00 Sporthal Temsica
22/01/2022 U13 AFD 2D
TEMSE U13 B
RKC U13 A
       
22/01/2022 U13 AFD 2D
RIVIERA/DEURNE U13 A
HOEVENEN U13 A
  10/02/2022 19:00 Kwik Indoor
22/01/2022 TOPLEAGUE A
FLORIANT A
BOECKENBERG A
  17/02/2022 20:15 Sporthal Ter Wallen
22/01/2022 TOPLEAGUE B
FLORIANT B
BOECKENBERG B
  17/02/2022 21:45 Sporthal Ter Wallen
22/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
MINERVA U13 A
PUTSE U13 A
       
22/01/2022 PROMOLEAGUE U15 A
AKC/LUMA U15 A
GANDA U15 A
  08/03/2022 19:00 Boeckenberg Sportcenter
23/01/2022
U15 AFD 2B
SPARTA RANST U15 A
LEUVEN U15 B
                                                                           
23/01/2022
U17 AFD 2A
LEUVEN U17 A
BOECKENBERG U17 B                                                                            
23/01/2022 U13 OZ A
SPARTA RANST U13 A
MINERVA U13 B
       
23/01/2022 U17 AFD 2B
SPARTA RANST/BOECHOUT/VREMDE U17 A
NEERLANDIA U17 A
  28/01/2022 20:30 Sportpark Sneppenbos
23/01/2022 U15 AFD 2B
VOBAKO U15 B
SCALDIS U15 B
       
23/01/2022 U13 OZ A
RIJKO U13 C
KCOV U13 A
                                                                           
23/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
AKC/LUMA U17 A
BORGERHOUT/GW U17 B
  24/02/2022 18:00 Boeckenberg Sportcenter
23/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
VOORWAARTS/MOLINOS U17 A
KWIK U17 B
  23/02/2022 18:15 Kwik Indoor
23/01/2022 U17 AFD 2B
VOORWAARTS/MOLINOS U17 B
GANDA U17 A        
23/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
LEUVEN U13 A
NEERLANDIA U13 A   12/02/2022 10:15 Sportoase Philipssite
23/01/2022 U13 AFD 2D
LEUVEN U13 B
SIKOPI/CHASE U13 B
  12/02/2022 9:00 Sportoase Philipssite
23/01/2022 TOPLEAGUE U15
VOBAKO U15 A
AGO AALST U15 A
  06/03/2022 9:30 Sportcentrum Tielenhei
23/01/2022 TOPLEAGUE U15
RIJKO U15 A
PUTSE U15 A
  14/02/2022 18:45 Sporthal De Valk
23/01/2022 TOPLEAGUE U19
VOORWAARTS/MOLINOS U19 A
VOBAKO U19 A
       
23/01/2022 PROMOLEAGUE U15 A
APPELS U15 A
HOBOKEN/MERCURIUS U15 A
  08/02/2022 18:30 Sporthal Appels
23/01/2022 U15 AFD 2B
APPELS U15 B
HOEVENEN U15 A
  12/02/2022 16:00 Sporthal Appels
23/01/2022 TOPLEAGUE U19
TEMSE U19 A
PUTSE U19 A
  18/02/2022 21:30 Sporthal Temsica
23/01/2022 U15 AFD 2A
CATBA U15 A
SCALDIS U15 A
  15/03/2022 18:30 Sporthal Plantin Moretus
23/01/2022 U15 AFD 2C
MEEUWEN U15 A
HOEVENEN U15 B
                                                                           
23/01/2022 U15 AFD 2A
SIKOPI/CHASE U15 A
NEERLANDIA U15 B
       
23/01/2022 U13 AFD 2A
RIJKO U13 B AGO AALST U13 A
                                                                           
23/01/2022 PROMOLEAGUE U19 A
MEEUWEN U19 A
ASKC U19 A
  06/03/2022 10:00 Kwik Indoor
23/01/2022 1STE GEW F
O.ANDERLECHT A
BOOMSE A
                                                                           
23/01/2022 U17 AFD 2A
KCBJ U17 A
ASKC U17 B
  27/02/2022 14:00 Sportcentrum De Tumkens
23/01/2022 1STE GEW F
BOECHOUT/VREMDE A
ATBS 3
       
23/01/2022 U13 AFD 2C
APPELS U13 A
PUTSE U13 B
  19/02/2022 13:30 Sporthal Appels
23/01/2022 U15 AFD 2D
KCOV U15 A
MINERVA U15 A
  20/02/2022 10:45 Sportcentrum De Dreef
23/01/2022 TOPLEAGUE U19
AKC/LUMA U19 A
KCBJ U19 A
  22/02/2022 20:30 Boeckenberg Sportcenter
25/01/2022 PROMOLEAGUE U15 A
AKC/LUMA U15 A
KWIK U15 A
       
29/01/2022 U13 AFD 2C
VERDE U13 A
APPELS U13 A
  25/02/2022 18:30 Sporthal Pius X
29/01/2022 U15 AFD 2B
TEMSE U15 C OZ
SPARTA RANST U15 A
       
29/01/2022 U15 AFD 2A
JOKI U15 A
SIKOPI/CHASE U15 A
  12/03/2022 14:30 VTC de Mixx
29/01/2022 TOPLEAGUE U17
TEMSE U17 A
SIKOPI/CHASE U17 A   25/02/2022 21:15 Sporthal Temsica
29/01/2022 TOPLEAGUE U17
KWIK U17 A
VOBAKO U17 A
  16/02/2022 18:30 Kwik Indoor
29/01/2022 TOPLEAGUE U19
PUTSE U19 A
BOECKENBERG U19 A
  07/02/2022 18:45 Gemeentelijke Sporthal Putte
29/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
BORGERHOUT/GW U17 B
VOORWAARTS/MOLINOS U17 A
  19/02/2022 10:30 Sporthal Plantin Moretus
29/01/2022 TOPLEAGUE U15
PUTSE U15 A
AGO AALST U15 A
  18/02/2022 19:45 Gemeentelijke Sporthal Putte
29/01/2022 PROMOLEAGUE A
TEMSE A
RIVIERA/DEURNE A
  22/02/2022 21:15 Sporthal Temsica
29/01/2022 PROMOLEAGUE B
TEMSE B
RIVIERA/DEURNE B
                                                                           
29/01/2022 U17 AFD 2C
AGO AALST U17 B
VOBAKO U17 C
                                                                           
29/01/2022 PROMOLEAGUE A
LEUVEN A
CATBA A
  17/02/2022 21:30 Sportcomplex Kessel-Lo
29/01/2022 PROMOLEAGUE B
LEUVEN B
CATBA B
  15/02/2022 21:30 Sportcomplex Kessel-Lo
29/01/2022 U13 AFD 2D
SIKOPI/CHASE U13 B
LUBKO U13 A
                                                                           
30/01/2022 U19 AFD 2A
VERDE U19 A
TEMSE U19 B   26/02/2022 12:45 Sporthal Wilrijkse Plein
30/01/2022 HOOFDKLASSE 1 A
SPARTACUS/NDN A
RIJKO A   18/02/2022 21:30 Kwik Indoor
30/01/2022 HOOFDKLASSE 1 B
SPARTACUS/NDN B
RIJKO B
       
30/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
NEERLANDIA U13 A
FLORIANT U13 A
  26/02/2022 17:00 Sporthal Bourgoyen
30/01/2022 U17 AFD 2B
HOBOKEN/MERCURIUS U17 A
APPELS U17 A
  27/02/2022 9:30 Sporthal Sorghvliedt
30/01/2022 TOPLEAGUE A
PUTSE A
BOECKENBERG A
  02/03/2022 20:00 VTC De Mixx
30/01/2022 TOPLEAGUE B
PUTSE B
BOECKENBERG B
  02/03/2022 21:30 VTS De Mixx
30/01/2022 HOOFDKLASSE 1 A
GANDA A
VOBAKO A
  25/02/2022 20:45 Sporthal Hekers
30/01/2022 HOOFDKLASSE 1 B
GANDA B
VOBAKO B
                                                                           
30/01/2022 PROMOLEAGUE A
MINERVA A
SIKOPI/CHASE A
  04/03/2022 20:00 Het Rooi 2
30/01/2022 PROMOLEAGUE B
MINERVA B
SIKOPI/CHASE B
  04/03/2022 21:45 Het Rooi 2
30/01/2022 PROMOLEAGUE C
MINERVA C
SIKOPI/CHASE C
       
30/01/2022 PROMOLEAGUE U13 A
PUTSE U13 A
SCALDIS U13 A
  16/02/2022 15:30 Gemeentelijke Sporthal Putte
30/01/2022 U15 AFD 2D
TECHNICO U15 A
KCOV U15 A
       
30/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
AGO AALST U17 B
VOBAKO U17 C
       
30/01/2022 PROMOLEAGUE A
HOBOKEN/MERCURIUS A
SCALDIS A
  24/02/2022 20:15 Sporthal Sorghvliedt
30/01/2022 PROMOLEAGUE B
HOBOKEN/MERCURIUS B
SCALDIS B
  24/02/2022 21:45 Sporthal Sorghvliedt
30/01/2022 PROMOLEAGUE C
HOBOKEN/MERCURIUS C
SCALDIS C
                                                                           
30/01/2022 PROMOLEAGUE U15 A
HOBOKEN/MERCURIUS U15 A
BOECKENBERG U15 A
  18/02/2022 20:00 Sportschuur Fort VIII
30/01/2022 PROMOLEAGUE U19 A
ASKC U19 A
SCALDIS U19 A   22/02/2022 19:25 Sporthal Vordesteyn
30/01/2022 TOPLEAGUE U13
GANDA U13 A
VOBAKO U13 A   16/02/2022 19:00 Sporthal Hekers
30/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A ASKC U17 A VOBAKO U17 B   08/03/2022 19:15 Sporthal Vordesteyn
30/01/2022 PROMOLEAGUE U17 A
AKC/LUMA U17 A
RIJKO U17 B   17/02/2022 19:00 Boeckenberg Sportcenter
 30/01/2022  U13 AFD 2B
 NEERLANDIA U13 B
 CATBA U13 A
                                                                           
30/01/2022 1STE GEW F
VOSKO A
O.ANDERLECHT A
       
05/02/2022 TOPLEAGUE U15
VOORWAARTS/MOLINOS U15 A
TEMSE U15 A
  06/03/2022 17:30 Sportcomplex De Nachtegael
06/02/2022 PROMOLEAGUE A
CATBA A
HOBOKEN/MERCURIUS A
  27/02/2022 15:15 Sporthal Plantiin Moretus
06/02/2022 PROMOLEAGUE B
CATBA B
HOBOKEN/MERCURIUS B
  27/02/2022 13:30 Sporthal Plantin Moretus
06/02/2022 PROMOLEAGUE C
CATBA C
HOBOKEN/MERCURIUS C
       
06/02/2022
U17 AFD 2B
SPARTA RANST/BOECHOUT/VREMDE U17 A
APPELS U17 A
   18/028/2022 20:30 Sporthal Het Loo
06/06/2022 HOOFDKLASSE 1 A APPELS A SPARTACUS/NDN A   27/02/2022 14:00 Sporthal Appels
06/02/2022 HOOFDKLASSE 1 B
APPELS B
SPARTACUS/NDN B
  27/02/2022 16:00 Sporthal Appels
06/02/2022 1STE GEW F
BOECHOUT/VREMDE A
ASKC 4        
06/02/2022 PROMOLEAGUE U17 A
VOORWAARTS/MOLINOS U17 A
AKC/LUMA U17 A
  16/02/2022 17:45 Sporthal Kattenbroek
06/06/2022 U15 AFD 2A
CATBA U15 A
PUTSE U15 B
       
06/06/2022 U13 AFD 2D
FLORIANT U13 B
SIKOPI/CHASE U13 B
       
06/06/2022 HOOFDKLASSE 2A A  EDEGEM A KCBJ A                                                                            
06/02/2022 HOOFDKLASSE 2A B EDEGEM B KCBJ B                                                                            
12/02/2022 U15 AFD 2A
TEMSE U15 B
CATBA U15 A
       
12/02/2022 TOPLEAGUE A AKC/LUMA A FLORIANT A   03/03/2022 20:10 Boeckenberg Sportcenter
12/02/2022 TOPLEAGUE B AKC/LUMA B FLORIANT B   03/03/2022 21:30 Boeckenberg Sportcenter
13/02/2022 TOPLEAGUE U19 A AKC/LUMA U19 A FLORIANT U19 A   24/02/2022 19:45 Boeckenberg Sportcenter