korfbal.be

Menu - Competitie


Wedstrijden senioren - zaal

Selecteer een blok:
Wedstrijden per club:
Je kan maar 1 filter tegelijk toepassen.
Wedstrijden per reeks:

NummerDatumThuisploegBezoekersUitslagScheidsrechterJuryVeld/Sporthal

TOPLEAGUE

Z09000121/01/2017 20:00VOORWAARTSKWIKTina Van GrimbergeT_SartiauxKontich - De Nachtegaal
Z09000321/01/2017 20:45AKC/LumaMEEUWENInge BekaertA_Van GinkelKwik
Z09000422/01/2017 15:45SCALDISFLORIANTVincent Van der BekenR_Van GinkelKwik
Z09000222/01/2017 15:45BOECKENBERGBORGERHOUT/GWJan NelenM_LeegsmaBoeckenberg - Sportcenter
PROMOLEAGUE

Z09001321/01/2017 19:15RIVIERATEMSETom GoddefroyClaesEdegem - Kattenbroek
Z09001121/01/2017 20:00SIKOPIVERDEHans Van HellemontM_LoyensAntwerpen - Linkeroever
Z09001022/01/2017 15:00PUTSEMINERVABjorn ElewautM_De RooverePutte - Gemeentelijke Sporthal
Z09001222/01/2017 15:45CATBAVOBAKOKris MeeusVan de LeurBorgerhout - Plantin Moretus
HOOFDKLASSE 1

Z09002122/01/2017 14:00HOEVENENHOBOKEN/MERCURIUSRobin De Backer Hoevenen - Attenhoven
Z09002322/01/2017 15:15ASKCRIJKO Dave Mertens Schoten - Vordenstein
Z09002022/01/2017 15:30APPELSGANDABen Morel Dendermonde - Appels
Z09002222/01/2017 15:45Spartacus/NDNLEUVENMiguel Wensma Hoboken - Extra Time
HOOFDKLASSE 2

Z09003221/01/2017 19:00AGO AALSTHOVEEddy Mertens Moorsel - Faluintjes
Z09003322/01/2017 14:00KCOVTECHNICOPatrick Desmet Vorselaar - De Dreef
Z09003122/01/2017 15:15NEERLANDIAKCBJSven Janssens Gentbrugge - Driebeek
Z09003022/01/2017 16:00BOECHOUT/VREMDEDEURNELodewijk Van den Wyngaert Boechout - Sneppenbos
HOOFDKLASSE 3

Z09004121/01/2017 18:30RKCSPARTA RANSTJeff Robert Retie - Boesdijkhof
Z09004222/01/2017 VRIJBORNEM
Z09004022/01/2017 14:30ATBSJOKIErik Van Hove Mortsel - Den Drab
Z09004322/01/2017 15:30VOS REINAERTKAPELLENJacques Ceurvelts Belsele - De Klavers
HOOFDKLASSE 4

Z09005222/01/2017 12:00EKERSEO.ANDERLECHTRobert Hansens Ekeren - t Venneke
Z09005322/01/2017 12:00BOUTERSEMKC LIMESArmand Scheerens Boutersem - sport-o-droom
TOPLEAGUE res

Z09010021/01/2017 18:15VOORWAARTS resKWIK res Kontich - De Nachtegaal
Z09010221/01/2017 19:00AKC/Luma resMEEUWEN res Kwik
Z09010122/01/2017 13:45BOECKENBERG resBORGERHOUT/GW resStef Cleyman Boeckenberg - Sportcenter
Z09010322/01/2017 14:00SCALDIS resFLORIANT resKen Ploegaerts Kwik
PROMOLEAGUE res

Z09011321/01/2017 17:30RIVIERA resTEMSE res Edegem - Kattenbroek
Z09011121/01/2017 21:30SIKOPI resVERDE res Antwerpen - Linkeroever
Z09011022/01/2017 17:00PUTSE resMINERVA resDirk D'hollander Putte - Gemeentelijke Sporthal
Z09011222/01/2017 17:45CATBA resVOBAKO res Borgerhout - Plantin Moretus
HOOFDKLASSE 1 res

Z09012122/01/2017 15:30HOEVENEN resHOBOKEN/MERCURIUS res Hoevenen - Attenhoven
Z09012322/01/2017 17:00ASKC resRIJKO res Schoten - Vordenstein
Z09012022/01/2017 17:00APPELS resGANDA res Dendermonde - Appels
Z09012222/01/2017 17:30Spartacus/NDN resLEUVEN res Hoboken - Extra Time
HOOFDKLASSE 2 res

Z09013221/01/2017 20:45AGO AALST resHOVE res Moorsel - Faluintjes
Z09013322/01/2017 15:30KCOV resTECHNICO res Vorselaar - De Dreef
Z09013122/01/2017 16:30NEERLANDIA resKCBJ res Gentbrugge - Driebeek
Z09013022/01/2017 17:45BOECHOUT/VREMDE resDEURNE res Boechout - Sneppenbos
HOOFDKLASSE 3 res

Z09014121/01/2017 RKC resVRIJ
Z09014222/01/2017 EKERSE resVRIJ
Z09014322/01/2017 VRIJKAPELLEN res
Z09014022/01/2017 ATBS resVRIJ
TOPLEAGUE 1ste gew

Z09020021/01/2017 VOORWAARTS 2VRIJ
Z09020221/01/2017 17:45AKC/Luma 2MEEUWEN 2 Kwik
Z09020322/01/2017 17:30SCALDIS 2FLORIANT 2 Kwik
Z09020122/01/2017 17:30BOECKENBERG 2BORGERHOUT/GW 2 Boeckenberg - Sportcenter
PROMOLEAGUE 1ste gew

Z09021321/01/2017 16:00RIVIERA 2TEMSE 2 Edegem - Kattenbroek
Z09021121/01/2017 18:00SIKOPI 2VERDE 2 Antwerpen - Linkeroever
Z09021022/01/2017 13:15PUTSE 2MINERVA 2 Putte - Gemeentelijke Sporthal
Z09021222/01/2017 14:15CATBA 2VOBAKO 2 Borgerhout - Plantin Moretus
HOOFDKLASSE 1ste gew

Z09022222/01/2017 13:45SPARTACUS/NDN 2LEUVEN 2 Hoboken - Extra Time
Z09022022/01/2017 14:00APPELS 2GANDA 2 Dendermonde - Appels
Z09022122/01/2017 17:15HOEVENEN 2HOBOKEN/MERCURIUS 2 Hoevenen - Attenhoven
Z09022322/01/2017 18:30ASKC 2RIJKO 2 Schoten - Vordenstein
Sport Vlaanderen Team Belgium Arena Bego Basic Fit Jako Euro Millions Sportbeat Antwerpen Sport Beslist.be Topsport Vlaanderen