korfbal.be

Menu - Competitie


Wedstrijden jeugd - zaal

Selecteer een blok:
Wedstrijden per club:
Je kan maar 1 filter tegelijk toepassen.
Wedstrijden per reeks:

NummerDatumThuisploegBezoekersUitslagScheidsrechterJuryVeld/Sporthal

Z U19 1A

Z05020116/12/2017 14:45FLORIANT AAKC/Luma ATom SlegersM_LoyensMerelbeke - Ter Wallen
Z05020216/12/2017 16:45KWIK APUTSE AMaarten Van OchW_Van der MeulenMerksem - Kwik Indoor
Z05020316/12/2017 19:45BOECKENBERG ABOECKENBERG BTom VlaminckxG_BollaertDeurne - Boeckenberg Sportcenter
Z05020017/12/2017 15:15VOORWAARTS ATEMSE AJeff RobertA_Van GinkelKontich - De Nachtegaal
Z U19 1BGP

Z05021216/12/2017 15:00KWIK BVOBAKO BNico Van Pellecom Merksem - Kwik Indoor
Z05021316/12/2017 18:00ASKC SCALDIS AErik Van Hove Schoten - Vordenstein
Z05021017/12/2017 11:40MINERVARIVIERA/DEURNE ALeo Klerks Berchem - Het Rooi
Z05021117/12/2017 11:45HOBOKEN/MERCURIUS ARIJKO ATim Bernaerts Hoboken - Sorghvliedt
Z U19 1CGP

Z05022117/12/2017 12:45CATBASPARTA RANST A Borgerhout - Plantin Moretus
Z05022017/12/2017 14:30KCBJTEMSE B Betekom - De Tumkens
Z05022217/12/2017 17:00VOORWAARTS BLEUVEN Kontich - De Nachtegaal
Z05022317/12/2017 20:15RIVIERA/DEURNE BSCALDIS B Edegem - Kattenbroek
Z U16 1A

Z05025116/12/2017 16:30ASKC AAKC/Luma AErik Baetens Schoten - Vordenstein
Z05025216/12/2017 16:30VOBAKO AAKC/Luma BKenny Lauret Tielen - Tielenhei
Z05025317/12/2017 10:45SIKOPIVOBAKO BLies Brynaert Antwerpen - Linkeroever
Z05025017/12/2017 12:00VOORWAARTS ATEMSE AAndre Verleene Kontich - De Nachtegaal
Z U16 1BGP

Z05026216/12/2017 14:00MEEUWENGANDASven Ivo Deurne - Boeckenberg Sportcenter
Z05026116/12/2017 16:15FLORIANTPUTSE ALuc Janssens Merelbeke - Ter Wallen
Z05026317/12/2017 10:45LEUVENVERDEEugeen Verstraeten Kessel-Lo - Sportcomplex
Z05026017/12/2017 13:00KCBJRIVIERA/DEURNEKen Ploegaerts Betekom - De Tumkens
Z U14 1A

Z05029216/12/2017 12:15VOBAKO AAKC/LumaPeter Vervliet Tielen - Tielenhei
Z05029016/12/2017 12:30KWIK ATEMSE AGerard Mertens Merksem - Kwik Indoor
Z05029116/12/2017 15:00AGO AALST APUTSE AMarc De Win Moorsel - De Faluintjes
Z05029316/12/2017 18:15BOECKENBERG ARIJKO AKen Ploegaerts Deurne - Boeckenberg Sportcenter
Z U14 1BGP

Z05030216/12/2017 13:45VOBAKO BBORGERHOUT/GWMarc Van Den Bulck Tielen - Tielenhei
Z05030016/12/2017 14:30SCALDISASKC ANoele De Bruyn Antwerpen - Wilrijkse Pleinen
Z05030317/12/2017 9:30GANDA AMEEUWENNico Van Pellecom Zwijnaarde - Hekers
Z05030117/12/2017 10:30HOBOKEN/MERCURIUSLEUVEN A5 -0 FFDante Meeus Hoboken - Sorghvliedt
Z U12 1A

Z05036216/12/2017 8:50VOBAKO ABORGERHOUT/GW AJoseph Van Staey Tielen - Tielenhei
Z05036016/12/2017 11:15KWIKTEMSE ADanny Van Den Bergh Merksem - Kwik Indoor
Z05036116/12/2017 15:30BOECKENBERGPUTSE AJoseph Van Staey Deurne - Boeckenberg Sportcenter
Z05036316/12/2017 15:30SIKOPI ALEUVEN ALinda Cleybergh Antwerpen - Linkeroever
Z U12 1BGP

Z05037316/12/2017 12:45AGO AALST AVERDELies Brynaert Moorsel - De Faluintjes
Z05037216/12/2017 13:15FLORIANT ARIJKO BDante Meeus Merelbeke - Ter Wallen
Z05037017/12/2017 VRIJASKC
Z05037117/12/2017 9:15HOBOKEN/MERCURIUSRIJKO ALinda Cleybergh Hoboken - Sorghvliedt
Z U19 2A

Z05023216/12/2017 15:00VOBAKO AGANDA Tielen - Tielenhei
Z05023017/12/2017 JOKIVRIJ
Z05023117/12/2017 12:15KAPELLENPUTSE B Kapellen - 't Kooike
Z U19 2B

Z05024017/12/2017 TECHNICOVRIJ
Z05024317/12/2017 VRIJHOBOKEN/MERCURIUS B
Z U16 2A

Z05027117/12/2017 11:30CATBARIJKO Borgerhout - Plantin Moretus
Z05027017/12/2017 12:30NEERLANDIAASKC B Gentbrugge - Driebeek
Z05027317/12/2017 13:45VOBAKO CSCALDIS Tielen - Tielenhei
Z05027217/12/2017 14:00APPELSSPARTA RANST Dendermonde - Appels
Z U16 2B

Z05028316/12/2017 12:30BOECHOUT/VREMDEKCOV Boechout - Sint Gabriel College
Z05028116/12/2017 17:30AGO AALSTPUTSE B Moorsel - De Faluintjes
Z05028017/12/2017 13:45VOORWAARTS BTEMSE B Kontich - De Nachtegaal
Z U14 2A

Z05031116/12/2017 15:45CATBASPARTA RANST Borgerhout - Plantin Moretus
Z05031217/12/2017 9:00TECHNICOASOC/JOKI Turnhout - Technico
Z05031017/12/2017 11:10KCBJTEMSE B Betekom - De Tumkens
Z U14 2B

Z05032016/12/2017 10:15VOORWAARTS ASKC B Kontich - De Nachtegaal
Z05032317/12/2017 10:15ATBS KCOVMichel Lacroix Mortsel - Den Drab
Z05032217/12/2017 11:30APPELSLEUVEN B Dendermonde - Appels
Z05032117/12/2017 12:00FLORIANTBOECHOUT/VREMDE A5 -0 FF Merelbeke - Ter Wallen
Z U14 2C

Z05033116/12/2017 16:15AGO AALST BPUTSE B Moorsel - De Faluintjes
Z05033217/12/2017 12:30VOBAKO CHOEVENEN Tielen - Tielenhei
Z05033317/12/2017 12:30RKCBORNEM Retie - Boesdijkhof
Z U14 2D

Z05034216/12/2017 13:45KWIK BGANDA B Merksem - Kwik Indoor
Z05034117/12/2017 VRIJO.ANDERLECHT A
Z05034017/12/2017 11:15LUBKOTEMSE C Lubbeek - Gemeentelijke Sporthal
Z05034317/12/2017 15:45SIKOPI BTHE VIKINGS A Antwerpen - Linkeroever
Z U14 2E

Z05035316/12/2017 16:45BOECKENBERG BTHE VIKINGS B Deurne - Boeckenberg Sportcenter
Z05035217/12/2017 MINERVAVRIJ
Z05035017/12/2017 NEERLANDIA/THE BLUE GHOSTSVRIJ
Z05035117/12/2017 11:00KAPELLENBOECHOUT/VREMDE B Kapellen - 't Kooike
Z U12 2A

Z05038316/12/2017 14:50SPARTACUS/NDN ASCALDIS Berendrecht - De Polder
Z05038117/12/2017 VRIJAKC/Luma
Z05038017/12/2017 9:00KCBJNEERLANDIA Betekom - De Tumkens
Z05038217/12/2017 12:45SINT_GILLIS_WAASLEUVEN B De Klinge - Molenberg
Z U12 2B

Z05039016/12/2017 9:00VOORWAARTS GANDAAndre Van den Berge Kontich - De Nachtegaal
Z05039216/12/2017 10:55VOBAKO BASOC/JOKI Tielen - Tielenhei
Z05039116/12/2017 13:45AGO AALST BBOECHOUT/VREMDE Moorsel - De Faluintjes
Z05039317/12/2017 RKCVRIJ
Z U12 2C

Z05040317/12/2017 SIKOPI BVRIJ
Z05040217/12/2017 10:30APPELSBORGERHOUT/GW B Dendermonde - Appels
Z05040117/12/2017 10:45FLORIANT BPUTSE B Merelbeke - Ter Wallen
Z05040017/12/2017 12:30THE VIKINGSTEMSE B Hamme - Meulenbroek
Z U12 2D

Z05041016/12/2017 9:55VOBAKO CRIJKO C Tielen - Tielenhei
Z05041117/12/2017 VRIJSPARTA RANST
Z05041217/12/2017 10:30EKERSE/KC LIMESHOEVENEN Ekeren - 't Venneke
Z05041317/12/2017 13:15SIKOPI CMEEUWEN/ATBS Antwerpen - Linkeroever
Z U12K4 A

Z05042316/12/2017 SPARTACUS/NDN BVRIJ
Z05042216/12/2017 13:00MINERVABORNEM Berchem - Atheneum
Z05042117/12/2017 VRIJRIJKO D
Z05042017/12/2017 9:45NEERLANDIALEUVEN C Gentbrugge - Driebeek
Sport Vlaanderen Team Belgium Arena Bego NDN Jako Euro Millions Sportbeat Antwerpen Sport Beslist.be Crossroad Consulting TDD Engineering