korfbal.be

Menu - Competitie


Wedstrijden gewestelijken - zaal

Selecteer een blok:
Wedstrijden per club:
Je kan maar 1 filter tegelijk toepassen.
Wedstrijden per reeks:

NummerDatumThuisploegBezoekersUitslagScheidsrechterJuryVeld/Sporthal

1ste GEW A

Z01014218/11/2017 11:45VOORWAARTS 3FLORIANT 318 -11 Kontich - De Nachtegaal
Z01014019/11/2017 VRIJRIVIERA/DEURNE 3
Z01014319/11/2017 12:00BORGERHOUT/GW 3SIKOPI 314 -8 Borgerhout - Plantin Moretus
Z01014119/11/2017 17:15KCBJ 2KWIK 27 -12 Betekom - De Tumkens
1ste GEW B

Z01015018/11/2017 19:00PUTSE 3AKC/Luma 38 -17 Putte - Klein Boom
Z01015319/11/2017 VRIJTHE BLUE GHOSTS B
Z01015219/11/2017 10:35MINERVA 3CATBA 313 -9 Berchem - Het Rooi
Z01015119/11/2017 17:00SCALDIS 3VOBAKO 38 -6 Merksem - Kwik Indoor
1ste GEW C

Z01016118/11/2017 VERDE 3VRIJ
Z01016218/11/2017 10:30VOORWAARTS 4HOBOKEN/MERCURIUS 312 -8 Kontich - De Nachtegaal
Z01016319/11/2017 10:15GANDA 3BLAUW WIT 46 -5 Zwijnaarde - Hekers
Z01016019/11/2017 17:30PUTSE 4TEMSE 39 -5 Putte - Klein Boom
1ste GEW D

Z01017119/11/2017 9:00MEEUWEN 3VOORWAARTS 59 -13 Deurne - Boeckenberg Sportcenter
Z01017019/11/2017 11:30ASKC 4RIVIERA/DEURNE 416 -14 Brecht - De Ring
Z01017219/11/2017 18:30KCBJ 3CATBA 47 -18 Betekom - De Tumkens
Z01017319/11/2017 18:45GANDA 4SIKOPI 48 -22 Zwijnaarde - Hekers
1ste GEW E

Z01018219/11/2017 9:30MINERVA 4FLORIANT 48 -15 Berchem - Het Rooi
Z01018019/11/2017 10:45PUTSE 5TEMSE 47 -5 Putte - Klein Boom
Z01018119/11/2017 13:00HOBOKEN/MERCURIUS 4BORGERHOUT/GW 46 -10 Hoboken - Sorghvliedt
Z01018319/11/2017 14:00VOS REINAERT 2ATBS 2 Belsele - De Klavers
1ste GEW F

Z01019018/11/2017 9:00AKC/Luma 4RIJKO 35 -12 Merksem - Kwik Indoor
Z01019119/11/2017 11:30HOBOKEN/MERCURIUS 5VOORWAARTS 611 -11 Hoboken - Sorghvliedt
Z01019219/11/2017 12:30LUBKOBEVEREN_WAAS13 -7 Lubbeek - Gemeentelijke Sporthal
Z01019319/11/2017 12:45VOS REINAERT 3ATBS 3 Belsele - De Klavers
Sport Vlaanderen Team Belgium Arena Bego NDN Jako Euro Millions Sportbeat Antwerpen Sport Beslist.be Crossroad Consulting TDD Engineering